Inwestycje zakończone.

Previous
Next

Nowe osiedle Zubrzyckiego47 w Świętochłowicach to 73 komfortowe mieszkania, zaprojektowane w czteropiętrowym budynku. Nowe mieszkania w Świętochłowicach będą zróżnicowanej powierzchni od 38 do 98 m2. 

Osiedle Ogrodowe to luksusowe mieszkania w niskiej zabudowie, zlokalizowane w Świętochłowicach przy ul. Chrobrego.
I etap liczący 36 mieszkań został sprzedany. Przekazanie nowych mieszkań nastąpiło w IV kwartale 2019 r.
II etap Osiedla składający się z 34 mieszkań  a klucze przekazane mieszkańcom w III kwartale 2020r.
III etap Osiedla Ogrodowego, w którym sprzedano 37 mieszkań 3- i 4- pokojowych, klucze przekazano Nabywcom w III kwartale 2021 roku.

W ramach inwestycji powstał nowoczesny budynek składający się z 7 kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. W budynku zaprojektowano 51 funkcjonalnych mieszkań o rozkładzie 2-, 3-, 4- i 5- pokojowym. Lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 31 m2 do 89 m2 zlokalizowane są na sześciu kondygnacjach naziemnych.

Tulipanowe to stylowy budynek w Świętochłowicach przy ul. Ślęzan, w którym znajdują się 24 mieszkania. W budynku dostępne są 2 oraz 3-pokojowe funkcjonalne mieszkania,
z których każde posiada otwartą kuchnię z salonem, ustawne pokoje, funkcjonalną łazienkę z toaletą oraz balkon lub taras. Tulipanowe to miejsce zapewniające ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta.
Niewątpliwym atutem inwestycji jest przynależny dla każdego mieszkania ogródek znajdujący się z boku budynku.

Akacjowa Dolina to miejsce zapewniające ciszę, spokój oraz odpoczynek od zgiełku miasta. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących naturę i lubiących aktywnie spędzać czas co między innymi umożliwia niedalekie sąsiedztwo Ośrodka Sportu i Rekreacji SKAŁKA.
Osiedle znajduje się w zielonej okolicy Świętochłowic, co sprzyja rodzinnym spacerom oraz wycieczkom rowerowym. 

Bursztynowe Wzgórze to inwestycja, której architektura została starannie przemyślana, łącząc ze sobą nowoczesne i energooszczędne technologie. Inwestycja połozona jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, gdzie dojazd do centrum zajmuje ok 5 minut. W pobliżu Bursztynowego Wzgórza położony jest Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera o powierzchni 8ha. Do dyspozycji są szlaki spacerowe, punkty widokowe, mały amfiteatr, plac zabaw, a także ogród sensoryczny.

Dolina Sudecka to kompleks 29 dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych, położony w urokliwym zakątku Świętochłowic, w sąsiedztwie natury i w bliskiej odległości od najważniejszych arterii komunikacyjnych Śląska.. Każde dwupoziomowe mieszkanie posiada taras z wyjściem do ogrodu. 
Inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą i funkcjonalną aranżacją przestrzeni.

W cichej i spokojnej części śródmieścia, w rejonie ulicy Insurekcji Kościuszkowskiej.
Każdy dom o powierzchni 131,48m2 został starannie zaprojektowany z możliwością
indywidualnej aranżacji, tak aby sprostać potrzebom wszystkich naszych klientów.
Na parterze znajduje się  kuchnia połączona z jadalnią i dużym salonem, z którego jest wyjście na ogród. Na piętrze natomiast, znajdować się będą 3 niezależne pokoje, łazienka oraz garderoba.

Mieszkania o powierzchniach 49 m2, 61 m2 i 72 m2 dostępne będą na parterze i pierwszym piętrze. Każde mieszkanie posiadać będzie własny ogród i niezależne wejście do lokalu. 
Zabudowa jednorodzinna składać się będzie z domów szeregowych o zróżnicowanej powierzchni od 124 m2 do 140 m2. Każdy dom posadowiony na własnej działce, z dużym ogrodem. W bryle budynku znajduje się garaż

Kontakt

XENAKIS Development
Spółka z o.o sp. k.
ul. Inwalidów Wojennych 6a
43-603 Jaworzno

Biuro sprzedaży
Świętochłowice, ul. Kwiatowa
(przy osiedlu Nowy Paryż)

tel. +48 888 630 320

Sekretariat

tel. 32 770 64 60
tel. +48 660 241 141
biuro@xenakis.pl

KRS 0000552972
REGON 243434807
NIP 6272737048

Kapitał zakładowy 105000zł, wpłacony w całości.

Inwestycje

Wzgórze Hugona

Nowy Paryż

Na Skałce

© 2022 – Xenakis Development.