O NAS Budownictwo i rozwój regionu
to nasza pasja.

XENAKIS DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. powstała w 2013 roku jako Xenakis Sp. z o. o. w wyniku połączenia pasji właścicieli oraz zgromadzonego przez nich doświadczenia w budowie domów jedno- i wielorodzinnych.
Firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Działalność spółki obejmuje całość procesu deweloperskiego:
 

GRUNT TO GRUNT

Inwestycję zaczynamy od zlokalizowania i pozyskania atrakcyjnych gruntów pod budowę.

PROJEKTOWANIE

Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi opracowując nietuzinkowe projekty.

DOKUMENTACJA

Dokumentujemy projekt zgodnie z wymogami prawa oraz załatwiamy wszelkie stosowne pozwolenia.

NADZÓR

Czuwamy nad inwestycją i kontrolujemy jakość aż do przekazania kluczy nowym właścicielom.

 
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się takiego zaangażowania w prowadzenie prac. Szczególnie zwróciłem uwagę na staranność oraz czystość prowadzonych prac budowlanych. Nie bez znaczenia jest też stosowanie najwyższej klasy materiałów, co wśród deweloperów nie jest niestety normą. Piotr Sekuła, klient.
Całe dorosłe życie marzyłem o domu z ogrodem. Niestety nigdy nie było mnie na to stać. Byłem gotowy się poddać, kiedy trafiłem na ofertę mieszkań Dolina Sudecka. Rozwiązaniem moich problemów okazał się nie dom a apartament z własnym ogrodem. Wilk syty i portfel cały. Adam Podgórny, klient.