KARIERA Dołącz do naszego zespołu profesjonalistów.

Jesteśmy ekspertami i pasjonatami rynku deweloperskiego. Z pasją tworzymy nowe inwestycje oraz odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Dynamicznie się rozwijamy – zarówno pod kątem kolejnych projektów, jak i naszego Zespołu. W każdym procesie rekrutacyjnym kluczowymi są dla nas: proaktywność, wysokie umiejętności interpersonalne oraz orientacja dla Klienta. W zamian oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju, wsparcie oraz miłą atmosferę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami! Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, prześlij do nas swoje CV na adres: kariera@xenakis.pl, podając w temacie wiadomości nazwę wybranego stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla obecnych potrzeb rekrutacyjnych oraz w przypadku wyrażenia wyraźnej zgody dla przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Xenakis Development Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Świętochłowicach zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz Riser sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Administratorem danych osobowych jest spółka XENAKIS DEVELOPMENT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Świętochłowicach (adres: 41-600 ) przy ul Wojska Polskiego 16, zarejestrowanej w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy - KRS pod numerem KRS: 0000552972 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.


Aktualnie poszukujemy